Įvairūs gaminiai
Stiklinės lentynos ir lentynėlės
Visos lentynėlės gaminamos iš 4-10 mm storio ir keturių skirtingų rūšių stiklo:
- Skaidraus stiklo;
- Tonuoto rudo stiklo;
- Tonuoto pilko stiklo;
- Matinto stiklo (daugiau kaip 25 spalvų pasirinkimas).

Dušo kabinos
Dušo kabinos gaminamos naudojant grūdintą stiklą ir nerūdijančio plieno geros kokybės furnitūrą.
Gaminame standartines ir pagal individualius užsakymus dušo kabinas. Dušo kabinų gamybai naudojame 6 mm ir 8 mm grūdintą (skaidrų, tonuotą, raštuotą, matinį) stiklą, aukštos kokybės sandarinimo tarpines ir tvirtinimo elementus. Naudojama furnitūra garantuoja dušo kabinos sandarumą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Prireikus mūsų meistrai gali atlikti matavimo bei montavimo darbus.

Stiklinės durys
Gaminame ir montuojame stiklines duris pagal Jūsų pageidavimus. Gali būti skaidraus, tonuoto ar matinto stiklo. Stiklinės durys - puikus sprendimas ne tik administracinėms patalpoms, bet ir pirtims.

Stiklo suvenyrai
Gaminame pagal individualius užsakymus. Galime sukurti stiklinius apdovanojimus pagal Jūsų brėžinius.

Berėmio stiklo pertvaros
Kai reikia atskirti patalpas, tačiau svarbu išlaikyti vientisą erdvę, geriausia išeitis - stiklas. Grūdinto stiklo pertvara galima perskirti vonios kambarį, virtuvę nuo svetainės ar svetainę nuo darbo kambario. Jeigu norite, kad stiklinė pertvara būtų nepermatoma - rinkitės matintą stiklą. Stiklo pertvaros optiškai padidina erdvę, naikina ribas, nesuardo aplinkos vientisumo.

Stovai gėlėms
Gaminame pagal individualius užsakymus. Galite pasirinkti kokio aukščio ir kokio modelio norėtumėte. Gaminame iš skaidraus, tonuoto stiklo arba matiname pagal pasirinktą spalvą.