Tvirtinimas

Veidrodžio tvirtinimas

Veidrodžius galima tvirtinti įvairiais būdais. Skirtingiems veidrodžių dydžiams, formoms bei funkcijoms rekomenduojami skirtingi tvirtinimo būdai.

Pasirenkant vieną ar kitą tvirtinimo būdą – rekomenduojame pasitarti su mumis. Mes patarsime, kuris būdas yra tinkamiausias Jūsų erdvei.

 

Klijavimas
Tai plačiausiai naudojamas veidrodžių tvirtinimo būdas. Veidrodžiai prie sienos ar kito paviršiaus tvirtinami (klijuojami) specialiais klijais. Priklijuoto veidrodžio savybės:

  • Sudžiuvę klijai tampa veidrodžio amortizatoriumi, pvz.: sudužus veidrodžiui – šukės nekrenta žemyn, o lieka kabėti savo vietoje.
  • Priklijuoti veidrodžiai yra atsparesni dūžiams, kadangi yra prigludę prie plokštumos bei susieti su tvirtu pagrindu iš kitos veidrodžio pusės.
  • Šis tvirtinimo būdas aktualiausias didelių matmenų veidrodžiams.

 

Pakabinimo elementai
Veidrodžio kitoje pusėje klijuojamos dvi arba trys pakabinimo detalės (priklausomai nuo veidrodrodžio dydžio), o kita dalis prisukama prie sienos. Tokiu būdu veidrodis yra pakabinamas ant norimos plokštumos. Veidrodžio pritvirtinto su pakabinimo elementais savybės:

  • Veidrodis nėra prigludęs prie plokštumos. Atstumas, pvz.: tarp sienos ir veidrodžio yra apie vieną centimetrą.
  • Tokiu būdu tvirtinant veidrodį, rekomenduojama ant galinės pusės klijuoti apsauginę plėvelę, kad dūžio atveju neišbyrėtų šukės ir nesužeistų žmonių, ar aplink esančių daiktų, baldų.

 

Veidrodžių kiaurymės laikikliams
Veidrodyje daromos kiaurymės laikikliams, kurie prisukami prie norimos plokštumos. Tokiam veidrodžio tvirtinimo būdui rekomenduojama:

  • Plokštumos paviršius turi būti itin lygus, kadangi tvirtinant veidrodį, yra nemaža tikimybė, jog veidrodis skils.
  • Veidrodžio kitose pusėje klijuoti apsauginę plėvelę, kad dūžio atveju veidrodis liktų kabėti.

 

Rėminimas
Veidrodžius galima įrėminti įvairiais rėmeliais.

 

Veidrodžio ir stiklo priežiūra

Atkreipiame dėmesį, kad dažnai klientai neteisingai supranta, kodėl veidrodis vonios kambaryje bėgant laikui pakeičia savo prekinę išvaizdą. Bėda yra tame, kad dauguma veidrodžių gaminių yra pagaminti iš drėgmei (ne vandeniui) atsparaus veidrodžio. Taigi, jei veidrodis yra nuolatos aplaistomas vandeniu ir gerai nenusausinamas, jo išvaizda kinta.

Mūsų veidrodžiai yra gaminami iš aukštos kokybės drėgmei atsparaus veidrodžio, tačiau kaip ir kiekvieną daiktą, veidrodį reikia prižiūrėti ir saugoti.

Veidrodžio ir stiklo priežiūrai rekomenduojame rinktis aukštos kokybės priežiūros priemonės. Valyti patariame su nešiurkštaus paviršiaus audiniu.